ویزای تایوان
خدمات VFS در هروی سنتر
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
لوازم لوكس داخل خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :sportkaran
تاريخ: 1397/12/21  ساعت: ۰۶

اسپرت كاران حرفه اي علاوه بر اسپرت كردن ظاهري خودروي خود بسيار علاقمند به ايجاد تغييرات اساسي در داخل خودرو هستند و از لوازم فابريك خودروي توليد شده كارخانه رضايت كلي ندارد و به ديد آنها استفاده از اين لوازم تكراري كه هر فرد با ديدن آنها دچار تعجب نمي شوند بايد تعويض و جاي خود را به لوازم لوكس و اسپرت ديگري بدهند.
استفاده از لوازم لوكس داخل خودرو اگر به رضايت كامل يك ماشين باز باشد موجب لذت بردن آن از رانندگي با خودروي خود خواهد شد. تغيير اساسي در داخل كابين خودرو با تعويض اين لوازم اتفاق خواهد افتاد.

لوازم لوكس و اسپرت

آينه وسط خودرو

اغلب ماشين بازها از آينه مخصوص خود استفاده مي كنند كه ملاك اصلي آنها براي انتخاب آينه ابتدا جلب توجه سپس كارايي و كيفيت آينه است آينه وسط خودرو كه نقش بسيار پر رنگي در رانندگي ايفا مي كند بايد طبق اصول و ساختار خودرو انتخاب شود، استفاده از آينه وسطي كه تمام سطح شيشه عقب خودرو را پوشش داده تا در مواقع رانندگي براي دنده عقب گرفتن بتوانيد راحت از آن استفاده نماييد و دچار كمبود فضاي ديد نسبت به عقب خودرو نباشيد. در آخر به ماشين بازان عزيز توصيه مي كنيم علاوه بر ظاهر يك آينه وسط به كيفيت و كارايي آن هم توجه داشته باشيد.

آينه وسط خودرو

پايه نگهدارنده موبايل و تبلت

استفاده از گجت هاي مختلف مانند موبايل و تبلت امروزه براي ماشين بازان از نكات مهم رانندگي است و اصلاً به خطرات استفاده از اين لوازم توجه اين دارند و حتي براي تسلط و به كارگيري از آنها در مواقع رانندگي از پايه نگهدارنده نيز استفاده مي كنند كه وجود اين لوازم در شرايط رانندگي كردن كه هر دو دست راننده بايد درگير باشد، مفيد واقع شده است اما براي تهيه اين پايه هاي نگهدارنده نيز همانند ديگر لوازم تزئيني داخل خودرو حساسيت ماشين بازان بر روي ظاهر شيك و در عين حال جذاب اين محصول مي باشد كه توجه ديگر سر نشينان را به خود جلب كند.

پايه نگهدارنده موبايل و تبلت

كارايي اصلي اين پايه هاي نگهدارنده موبايل و تبلت به اين صورت است كه اگر راننده در مواقع رانندگي نياز به استفاده از موبايل به هر دليلي برايش پيش آمد بتواند بدون از دست دادن تسلط خود همزمان مكالمه تلفني نيز بر قرار كند يا از طريق جي پي اس مسيريابي را انجام دهد.

روكش فرمان خودرو

بخش اصلي كه محبوب ترين قسمت خودرو براي تمام اسپرت كاران است فرمان و دنده خودروي خود است كه دائماً با آن در ارتباط هستند و حساسيت بسيار زيادي در انتخاب روكش فرمان خودرو دارند، شايد در انتخاب اين بخش از لوازم لوكس خودرو علاوه بر جذابيت كمي هم در فكر كيفيت و كارايي باشند.

روكش فرمان

تمام ماشين بازها يا به كل فرمان خودروي خود را تعويض مي كنند يا روكشي جذاب براي فرمان در نظر گرفته اند، به دليل حساسيت بالايي كه در انتخاب خود دارند آنها كمتر از روكش فرمان هاي آماده استفاده مي كنند و اغلب به فكر روكش فرمان هاي دوخته شده هستند كه كيفيت و ظاهر زيبايي نيز به همراه دارد و در انتخاب و تغيير رنگ آنها قدرت بيشتري دارند و مي توانند متناسب با سليقه خود روكش فرمان را طراحي كنند.

منبع : فروشگاه اينترنتي اسپرت كاران

:
برچسب‌ها:

[ ]