ویزای تایوان
خدمات VFS در هروی سنتر
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
زير پايي و كفپوش خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :sportkaran
تاريخ: 1397/12/21  ساعت: ۰۶

لوازم تزئيني داخل خودرو هميشه از نگاه ريزبين ماشين بازان دور نخواهد ماند، اين نوع محصولات چون در معرض استفاده مستقيم راننده و سرنشينان خودرو مي باشد بايد هميشه در درجه كيفي خوبي قرار داشته باشند و از مرغوب ترين مواد اوليه و البته ظاهري چشمگير نيز برخوردار باشد. تمام اين نكات را بايد رعايت كنيد تا بهترين لوازم را بتوانيد با معقول ترين قيمت به دست آوريد. در ادامه معرفي لوازم اسپرت خودرو نوبت به لوازم زير رسيده است :

لوازم تزئيني داخل خودرو

لوازم نظم دهنده داخل خودرو

بهره گيري از ساده ترين لوازم در داخل خودرو ميتواند نظم و چيدمان ديگر اجزاي مورد استفاده را سرو سامان اساسي بخشد ، بطور يكديگر راننده يا سرنشينان با استفاده از اين لوازم مي توانند نياز خود را به راحتي برطرف نمايند،لوازم نظم دهنده داخل خودرو شامل:پاكت هاي زباله،كنسول ها،جا ليواني،جا عينكي،جا مداركي،جا CD, و بسياري از اين دست لوازم كه موجب نظم بخشيدن خودرو مي شود و براي انتخاب اين لوازم بايد هميشه كيفيت و كارايي آنها را در نظر داشته باشيد و گزينه آخر را بر اساس زيبايي ظاهر محصول مورد نياز قرار دهيد.

لوازم نظم دهنده داخل خودرو

سردنده و گردگير دنده

دنده كه از اصلي ترين ابزارهاي رانندگي است كه راننده بايد ارتباط خوبي با دنده از لحاظ فني و ظاهري داشته باشد ارتباط ظاهري با دنده مي تواند با تعويض سردنده يا گرد گيردنده شكل گيرد كه باشد در انتخاب سردنده مناسب هميشه به نكات مربوطه توجه كنيد. چون سردنده ابزار هميشه مورد استفاده خودرو در موقع رانندگي است بايد متناسب با حجم دستان و راحت قرار گرفتن آن در دست انتخاب شود.كيفيت ساختاري سر دنده نيز مشخصه مهمي مي باشد كه بايد از خريد سردنده هاي ظريف خودداري نماييد.براي انتخاب گرد گيردنده نيز تناسب در اتنخاب گرد گير وسر دنده را بايد رعايت نمايد وهمچنين گردگيري انتخاب كنيد كه مانع جابجايي دنده نشود و دنده تعويض به راحتي انجام شود.

سردنده و گردگير دنده

تجهيزات طبي و راحتي داخل خودرو

آسايش و راحتي در خودرو امري حياتي و غير قابل انكار مي باشد كه هر فردي به راحتي خود و ديگر سرنشينان خودرو از لوازم و تجهيزات طبي و راحتي در داخل خودرو استفاده مي كند، لوازمي كه حالت بدن فرد در هنگام نشستن يا خوابيدن بر روي صندلي خودرو را فراهم مي نمايد،خاصيت استفاده از اين ابزار براي استراحت در خودرو مي باشد كه نكات مهمي را در تهيه اين لوازم بايد رعايت نمايد از جمله كارايي،كيفيت،ساختار و طراحي در اين لوازم كه حالت طبي آنها هميشه بايد بهترين شرايط را براي راننده و سرنشينان فراهم سازد.

تجهيزات طبي و راحتي داخل خودرو

زير پايي و كفپوش خودرو

از مهيج ترين قسمت هاي خودرو كه توجه زيادي را به خود جلب مي كند، استفاده از زيرپايي و كفپوش مناسب است. اغلب اسپرت كاران به دنبال زيرپايي هاي خاص و البته هماهنگ با ديگر لوازم داخلي خودرو هستند، جذاب و طراحي خاص يك كفپوش هميشه چشمگيرترين نكته در انتخاب ماشين بازان است. اين عوامل در انتخاب يك زير پايي يا كفپوش براي تمام اسپرت كاران خودرو مشترك است اما بهتر در ساختار و كار اين يك كفپوش بيشتر تحقيق كنيد تا بهترين انتخاب را داشته باشيد .زير پايي كه از كيفيت خوبي برخوردار نيست و فقط ظاهر زيبايي دارد دليل محكمي براي تهيه يا خريد ندارد و شما را از خريد كفپوش پشيمان مي كند.

زير پايي و كفپوش خودرو

منبع : فروشگاه اينترنتي اسپرت كاران

:
برچسب‌ها:

[ ]