ویزای تایوان
خدمات VFS در هروی سنتر
باربری تهران
در برقی اتوماتیک و کرکره
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
تجهيزات و لوازم تزئيني خارج خودرو لوازم لوكس و اسپرت خودرو
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :اسپرت خودرو
تاريخ: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۰۲:۴۸

در طراحي ظاهري خودرو از وسواس خاص استفاده مي شود كه هم اصالت خودرو ساز رعايت شود و هم محصولي جذاب طراحي شده باشد. اما اين مسئله درباره خودرو هاي لوكس و اسپرت صدق مي كند،اگر بخواهيم خودروي معمولي خود را نيز همانند اين نوع خودروها كنيم. بايد از تجهيزات و لوازم تزئيني خارج خودرو بهره مند شويم تا شرايط زيبايي خودرو فراهم و آن را خاص و چشمگير نماييم، در اين مقاله قصد داريم تا شما را با برخي لوازم لوكس و اسپرت كه در ظاهر خودرو بسيار تاثير گذارند آشنا سازيم.

تجهيزات و لوازم تزئيني خارج خودرو , ضربه گير در خودرو , آنتن و گيرنده خودرو , آينه جانبي و قاب آينه بغل

ضربه گير در خودرو

حفظ و نگهداري از هر وسيله مستلزم بهره گيري از لوازم محافظتي است كه براي بدنه خودرو نيز از ضربه گيرهاي اسفنجي استفاده مي شود، وظيفه اين ضربه گيرها كه بر روي درب خودرو نصب مي شود،محافظت از آسيب ديدگي درب خودرو مي باشدكه در هنگام باز و بسته شدن درب خودرو امكان رنگ پريدگي يا ديگر آسيب هاي كه رنگ خودرو را تهديد مي كند،روبرو شود.جنس اغلب اين ضربه گيرها اسفنجي بوده تا قابليت انعطاف پذيري آنها باعث جلوگيري از ضربه به درب خودرو شود.

تجهيزات و لوازم تزئيني خارج خودرو , ضربه گير در خودرو , آنتن و گيرنده خودرو , آينه جانبي و قاب آينه بغل

آنتن و گيرنده خودرو

اغلب دستگاه هاي پخش خودرو از سيستم راديويي بهره مي برند و براي دريافت سيگنال هاي راديويي در داخل خودرو اژ آنتن و يا گيرنده هاي ديگري استفاده مي كنند. آنتن خودرو براي دريافت هر چه بعتر سيگنال هاي راديويي در نماي ظاهري خودرو نصب و استفاده مي شود كه معمولا بر روي سقف خودرو بكارگيري شده تا سيگنال ها را به راحتي دريافت نمايد. اسپرت كاران خودرو نيز هميشه به دنبال آنتن هاي خاص و لوكس مي باشند تا ظاهري زيباتر به خودرو خود بدهند.

تجهيزات و لوازم تزئيني خارج خودرو , ضربه گير در خودرو , آنتن و گيرنده خودرو , آينه جانبي و قاب آينه بغل

آينه جانبي و قاب آينه بغل

از ديگر لوازم كاربردي كه در ظاهر خودرو تاثيرگذار است آينه هاي جانبي خودرو مي باشد كه در مدل هاي لوكس و اسپرت ارائه مي شود اين نوع آينه ها به صورت دستي و برقي تنظيم شده و داراي قاب هاي متنوع و كاربردي نيز مي باشند . قاب آينه بغل هاي كه از سيستم راهنما بهره مي برند مورد علاقه بسياري از جوانان هستند كه از نظر آنها ظاهر خودرو را لوكس و جذاب خواهد كرد.جنس قاب هاي آينه بغل معمولا از پلاستيك هاي فشرده است تا در مواقع آسيب ديدگي انعطاف لازم را داشته باشند.

منبع : فروشگاه اينترنتي اسپرت كاران

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]